עיצוב חללים מסחריים,
עסקים ומשרדים

אומרים שיש הזדמנות אחת לרושם ראשוני, והשניות הראשונות מספיקות ללקוח שלכם כדי להתרשם ולהחליט מה דעתו על העסק שלכם. Inter Flow מתמחה בעיצוב פנים והלבשה לחללים מסחריים, עיצוב מסעדות, קניונים, חנויות, משרדים ועוד. אנחנו מאמינים ביופי לצד פרקטיות, בחלל מרהיב ומרשים שיודע גם לתפקד בצורה המיטבית וממקסם את הכנסות העסק.

לחברתנו ניסיון עשיר במיוחד בתחום המסעדנות ועסקי המזון ואנו שמים דגש על פונקציונליות וניצול מקסימלי של השטח תוך שמירה על קו עיצובי אחיד.
לכל אורך הדרך תקבלו מאיתנו ליווי אישי וצמוד לצד מקצועיות חסרת פשרות.

עיצוב מתחמים ציבוריים

עיצוב חללים ציבוריים גדולים מתחיל בחשיבה על אנשים. חברתנו מתמחה בעיצוב חללים מסחריים בקניונים, מתחמי מזון ופינות ציבוריות ייחודיות. בעיצוב אנו לוקחים בחשבון קודם כל את האנשים – מהמבקרים שיגיעו לקניון, דרך הסועדים שיישבו במתחם האוכל הציבורי, ועד אנשי התחזוקה שינקו את המקום לאורך היום. העיצוב שלנו משלב את הפונקציונליות הזו עם קו אסתטי אחיד ומרשים וניצול מקסימלי של החלל.

עיצוב ותכנון מסעדות

מסעדה היא חוויה. הרבה לפני שהמנות מגיעות – אנחנו טועמים את האווירה במקום. Inter Flow מתמחה בעיצוב מסעדות ומביאה איתה ניסיון רב בתחום המזון. בתהליך העיצוב נפצח את אופי המקום, נבין מהי האווירה המיוחדת שאנחנו רוצים שהמסעדה תשדר, כל זאת במקביל לחלוקה נכונה של החלל – נתכנן חלל עבודה פנימי מסודר שיאפשר עבודה יעילה ונוחה של צוות המסעדה.
כל תהליך העיצוב נעשה מראש תוך התחשבות בדרישות הרשויות לקבלת רישיון עסק ויצרן כך שמראש נמנע מהוצאות כספיות מיותרות והתאמות של החלל בדיעבד.
המטרה שלנו היא ליצור מקום מהנה וחוויתי לסועדים – ויעיל ורווחי למסעדה.

עיצוב משרדים

עיצוב משרד דורש מיומנות מקצועית ועין חדה – עיצוב טוב ונכון הוא כזה שישלים ויחזק את האג'נדה של החברה. כבר בכניסה למשרד הלקוח צריך לחוש את האווירה של החברה וכך גם העובדים.
אנו מעצבים משרדים חכמים ומרשימים שעונים על הצרכים של החברה וגורמים לעובדים להרגיש מחוברים למקום העבודה שלהם. מעבר למראה, אנו שמים דגש על ניצול נכון של החלל ואקוסטיקה טובה כך שהעובדים במשרד ירגישו בנוח וישמחו להגיע לעבודה בכל בוקר.

עיצוב חנויות

הרושם הראשוני שקונה מקבל בחנות הוא קריטי – אלו הן מספר שניות שבהן הוא יחליט האם להיכנס או להמשיך הלאה. Inter Flow מתמחה בעיצוב חנויות חכם ויעיל – כזה שיוצר את התחושה הנעימה שתגרום ללקוח לרצות להישאר ולהמשיך לשהות במקום. אנו שמים דגש על החוויה שלמה – שילוב של עיצוב הרמוני ונעים לעין עם חלל נוח ותומך מכירה, תוך הבנת התנועה והזרימה במרחב החנות שמאפשר זרימה חלקה במקום, גם ללקוחות וגם למוכרים. אנחנו נלווה אתכם משלב התכנון הראשוני ועד עיצוב הפנים והלבשת החנות וניצור יחד חווית קנייה שלמה.